روز ولنتاین وخرید هدیه ولنتاین از آنچه که فکر می کنید به شما خیلی نزدیک است!

در این روزهای پایانی سال همه دنبال خرید هدیه برای معشوقه های خود برای هدیه ولنتاین هستند پس باید وقت کافی برای پیدا کردن ایده مناسب و زمان برای خرید آن هدیه صرف کنید.

عجله کنید دیگر فرصتی برایتان نمانده است ! اما برای خرید هدیه مناسب روز ولنتاین برای همسرتان نیازی به هزینه زیاد با نگرانی های مالی نباید داشته باشید از یک ست لباس زیر زمانه گرفته تا یک بطری آب یا دسته گل های بسیار زیبا را میتوانید تهیه کنید اگر میخواهید بهترین سورپرایز را داشته باشید میتوانید با خرید از پک های هدیه خرس قرمز از کادوتینا همسر خور را سورپرایز کنید. فراموش نکنید که با ما به صرفه و اقتصادی میتوانید هدیه دهید .در این راستا کادوتینا ایده های بسیار جذاب و تازه ای برای شما در نظر گرفته است پس در ادامه همراه ما باشید .

1- گوشواره های میخی طرح قلب

در این گوشواره شما چیدمانی از نگین های کوچک را در کنار هم میبینید که جلوه ای خاص به آن بخشیده است پس در انتخاب جواهرات خود با بهترین قیمیت و در عین حال شیک ترین را انتخاب کنید .

گوشواره های میخی طرح قلب
گوشواره های میخی طرح قلب

2-رژ لب های گرم

اکثرخانم ها عاشق آرایش کردن هستندو از هدیه های آرایشی بسیار خوشحال میشوند مخصوصا اگر آن هدیه آرایشی از مارک های معروف و برند های بازار باشد ،در این میان برای انتخاب رنگ مناسب وسیله ی آرایشی از رنگ های گرم استفاده کنید مخصوصا برای هدیه ولنتاین از رنگ قرمز کلاسیک استفاده کنید که مفهوم عشق و علاقه را نشان میدهد .

رژ لب های گرم
رژ لب قرمز

3-چاپ عکس بر روی قاب گوشی

اغلب اوقات قاب های موبایل را در پس ویترین موبایل فروشی ها با طرح های تکراری می بینم اینبار می توانید قاب موبایل با طرح اختصاصی و انتخابی برای استحکام و حتی زیبایی هر چه بیشتر موبایل خود داشته باشید.  این نوع قاب ها با داشتن اماکن چاپ هر عکس و تصویری با هر طیف رنگی , زیبایی خارق العاده ای به بدنه گوشی موبایل می دهند.

چاپ عکس بر روی قاب گوشی
چاپ عکس بر روی قاب گوشی

4-انگشتر و حلقه های عشق

با خرید حلقه های عشق برای روز ولنتاین عشق خود را ثابت کنید .این انگشتر ها ظاهری کلاسیک داشته و جزئیات ساده کریستالی برای پوشیدن برای کارهای روزمره مناسب است .پس بهانه ای برای جدا کردن ندارد .

انگشتر و حلقه های عشق
انگشتر و حلقه های عشق

5-لباس های خواب و راحتی

برای داشتن یک خواب راحت شبانه فقط زمان خواب یا آرام بودن محیط اتاق کافی نیست بلکه یک نکته مهم برای داشتن خواب راحت و با کیفیت، انتخاب لباس مناسب و راحت برای خوابیدن است. برای انتخاب و خرید لباس خواب زنانه ، یکی از فاکتورهای مهمی که باید به آن توجه کنید، نوع پارچه است . لباس خواب نخی یکی از پرطرفدارترین‌ و راحت‌ترین ها است.

لباس های خواب و راحتی
لباس های خواب و راحتی

6-پاپوش های پشمی

پس از یک گار سخت در روز و رضایت بحش تر از این نیست که وقای به خانه رسیدین چشم های خود را بسته و از هر شلوغی و دردسری ب دور باشید ،در این حال دوست دختر ،مادر و خواهر خود را به پوشیدن لباس های چشمی و نرم و گرم در این روز های سرد سال تشویق کنید.

پاپوش های پشمی
پاپوش های پشمی

 

 

7-بالشت های ماساژ گردن

 

آیا تا به حال بعد از نشستن روی میز و کار مداوم در تمام طول روز دچار درد در ناحیه گردن شده اید اگر شما این درد را احساس کردید از همسرتان نیز  میتواند این درد را احساس کنند این بالشت پشمی یک نوع ماساژ ارتعاشی می باشد که می تواند گردن شما را ماساژ داده و به تسکین درد عضلانی و درد گردن شما کمک کند این بارش بسیار نرم بوده و با پیچیدن آن به دور گردن انگار که شما آن را در آغوش کشیده اید. این بالش باعث تسکین درد بدون درد میشود وسیله ای است که می توانید در خانه محل کار و یا سفر به دنبال خود داشته باشید پس اگر نگران سلامتی همسرتان هستید میتوانید از این بالشت به عنوان هدیه در روز ولنتاین استفاده کنید.

بالشت های راحتی گردن
بالشت های راحتی گردن

8- ماساژور پا

پس از پیاده روی  طولانی و یا بودن پاها در کفش  یک ماساژ خوب و اساسی برای پاها نیاز است. آیا شما در طول روز پاهای خود را در خانه ماساژ میدهید؟ اگر حوصله این کار را ندارید می توانید از این وسیله برای ماساژ پاهایتان استفاده کنید این ماساژور با تحریک نقاط فشار روی پاها می تواند هورمون ها را به قسمت های مختلف بدن مانند مغز قلب و معده منتقل کند زیرا از آنجایی که خودتان هم می دانید پاها قلب دوم انسان است هنگامی که به پاهای خود رسیدگی کنید انگار که به قلب دوم خودتان رسیدگی کرده اید و اگر کسی این  وسیله را به شما هدیه دهد بسیار به فکر شما بوده و سلامتی شما مد نظر او پس با خرید آن یکی از این ماساژور ها به عنوان هدیه ولنتاین به عشقتان می توانید آرامش را به او هدیه دهید و خستگی را از تن او و پاهای او بیرون کنید.

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :