راهنمای خرید هدیه به آقایان

خانم‌ها زیاد این سوال را می‌پرسند که چه هدیه‌ای برای پدر یا همسر خود بخریم؟

ساعت، کمربند، خودکار و ریش‌تراش از اولین جواب‌هایی است که به ذهن می‌رشد. اغلب اوقات در نزدیکی مناسب‌هایی مانند روز پدر و روز مرد فکر خرید ماشین اصلاح با ریش‌تراش به ذهن می‌رسد. فرزندان و خانم‌ها نمی‌دانند چطور ریش‌تراش بخرند. در اینجا با اینکه مشکل چه چیزی بخرم حل شده است ولی مسئله اصلی که کدام ریش‌تراش را بخرم باقی مانده است.

در اینجا راهنمای خرید ریش‌تراش و نکات مهم در خرید آن را به اختصار شرح داده‌ایم تا در خرید هدیه خود اطمینان داشته باشید و بدانید باید به چه ویژگی‌های در خرید یک ماشین اصلاح توجه کرد.

ریش تراش

آموزش خرید ریش تراش

اکثر مردان عادت دارند تا مدت‌زمانی را در روز به اصلاح صورت خود اختصاص دهند. برخی از مردان دوست دارند تا صورت خود را کاملاً اصلاح کنند. به‌گونه‌ای که حتی کوچک‌تری مویی هم بر روی آن دیده نشود! در چنین مواقعی آن‌ها به یک ریش‌تراش عالی و باکیفیت احتیاج خواهند داشت. برخی افراد نیز علاقه دارند تا کمی ته‌ریش بر روی صورتشان باقی بماند! بعضی مواقع نیز دوست دارند که برای مدتی ریش خود را بلند کنند. نکته حائز اهمیت این است که هر دو حالت ذکرشده به مراقبت و نگهداری نیاز دارد! مرتب کردن و کوتاه کردن ریش صورت، معمولاً به‌وسیله ماشین اصلاح یا همان «تریمر» انجام می‌شود.

ریش تراش

انواع مختلف ریش‌ تراش

به‌طورکلی دو نوع ریش‌ تراش الکتریکی وجود دارد. نوع اول ریش‌ تراش چرخشی و دیگری فویلی نام دارد که عملکرد هریک به شرح زیر است:

 •  ماشین اصلاح چرخشی

این نوع از ریش‌تراش‌ها، دو یا سه حلقه چرخنده دایره‌ای شکل دارند. آن‌ها موی روی صورت را قبل از تراشیدن، کمی بالا می‌آورند تا بتوانند آن را از پایین‌ترین نقطه جدا کنند. ریش‌ تراش‌ هایی که حلقه چرخنده آن‌ها قابلیت چرخش روی محور را دارد، بهترین نوع از این سبک هستند! این نوع ریش‌ تراش‌ ها به‌خوبی روی نقاط مختلف صورت چسبیده و تمامی سطح صورت و گردن را اصلاح می‌کنند.

 •  ریش‌ تراش فویلی

در ریش‌ تراش‌ های فویلی، تیغه ریش‌تراش در زیر لایه‌ای از فویل قرارگرفته است. این ویژگی باعث می‌شود که عمل اصلاح صورت در نزدیک‌ترین فاصله ممکن با پوست و ریشه مو انجام گیرد. ریش‌ تراش‌ های فویلی سطح کوچکی دارند و اصلاح صورت با آن‌ها کمی بیشتر طول می‌کشد. اگر پوستتان حساس است، از این نوع ریش‌ تراش‌ ها استفاده کنید!

هدیه مناسب مردان4 ویژگی های یک ریش تراش خوب

 1. قابلیت شارژ مجدد

  زیاد سفر می‌کنید؟در طول سفرتان به برق دسترسی ندارید؟ شما باید ریش‌تراشی بخرید که قابلیت شارژ داشته باشد و بدون منبع برق کار کند؛ آن‌هم برای مدت طولانی!

 2. چندکاره بودن

  سعی کنید با پرداخت هزینه بیشتر، ریش‌ تراشی بخرید که بتوانید در دو حالت خشک و مرطوب از آن استفاده کنید! ضد آب بودن ماشین اصلاح به شما اجازه می‌دهد که در زیر دوش هم به اصلاح و مراقبت از صورتتان بپردازید. عموماً همه آقایان دوست دارند که ریش‌ تراش شان چندکاره باشد، این‌طور نیست؟

 3. خاصیت مرطوب‌کنندگی

  حالا که صحبت از چندکاره بودن شد، باید بدانید که برخی از ریش‌ تراش‌ها می‌توانند پوست شما را مرطوب کنند. آن‌ها مخزنی دارند که شما می‌توانید درون آن را با مرطوب‌کننده صورت پرکنید. سپس در هنگام اصلاح صورت، این مواد توسط ریش‌تراش بر روی پوست شما قرار می‌گیرد. با این ریش‌تراش‌ها به‌خوبی می‌توانید از پوست خود مراقبت کنید!

 4. بخش تمیزکننده

  برخی از ریش‌تراش‌ ها  ویژگی تمیزکنندگی دارند.آن‌ها به‌وسیله یک مخزن مخصوص، بخش بالایی ریش‌ تراش (تیغه‌ها و قسمت اصلاح‌کننده) را به‌طور خودکار تمیز می‌کنند! این کار علاوه بر تمیز و خوشبو کردن ریش‌تراش، باعث افزایش عمر آن نیز می‌گردد.

 

نظرات و تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.کادوتینا فروشگاه هدیه خاص 

یا از طریق اکانت  اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :