ماجرای یک انتخاب چالشی!

هدیه روز مرد چی بخرم؟برای هدیه روز پدر چی خوبه؟ کادو چی بخرم که خوشحال شن و تکراری نباشه؟ کادو برای پدر یا همسرم چی بگیرم که چشم های بابام پر ستاره بشه و عشقم کیف کنه؟کادو روز پدر و هدیه روز مرد چی بگیرم که هم جذاب باشه و هم با جیب من جور در بیاد؟واقعا هدیه مناسب چی میتونه باشه؟؟؟  

 

درسته که زندگی منشوریست در حرکت دوار ولی بالاخره در همین حین حرکت دوارش مواردی پیش میاد که باید بابتش سختی بکشی و یکی از اون دسته موارد انتخاب هدیه روز مرد و هدیه روز پدر هست 🙂

 

هدیه روز مرد
هدیه روز مرد

 

چرا برای روز پدر و مرد به فکر تهیه کادو هستیم!

شاید تا قبل از ازدواج بسیار کم پیش بیاد که برای پسر خانواده هم هدیه روز مرد خریداری بشه (لابد بابت همینه که پسرها از نبود روز پسر در تقویم بسیار شاکی هستن!) ،  اما بعد از داماد شدن و زمانی که پدر شد، روز مرد براش جنس و رنگ دیگه ای داره. گفتن یک “دوستت دارم” از سوی همسر و یا گفتن یک جمله ” تو بهترین بابای دنیایی” از سوی فرزندان میتونه بهترین هدیه روز مرد یا هدیه روز پدر برای اون مرد یا پدر باشه و انتظار کادوهای خاص را نه از همسر و نه از فرزندان خودش نداره, اما زن و فرزندانش علاقه دارند که اون روز با توجه به بودجه ای که دارند با خرید یک کادو از زحماتی که او برای خانواده اش میکشه قدردانی کنند.

خوشبختانه آقایان مانند خانمها مدام هدیه نمی خوان!! اما بالاخره یک روز مرد و روز پدر که بیشتر در تقویم نداریم و اون روز همون روز موعود برای انتخاب هدیه روز مرد و هدیه روز پدر هست تا با انتخاب یک کادو روز مرد و کادو روز پدر مناسب بتونیم از زحمات همیشگیشون تشکر کنیم و بگیم که دوستشون داریم 🙂

 

کادو روز مرد
هدیه روز مرد

لیست هدایای پیشنهادی برای روز مرد و پدر

اینجا با هم لیستی از هدیه های ممکن برای هدیه روز مرد و هدیه روز پدر را مرور میکنیم تا شاید انتخاب کادو روز مرد و کادو روز پدر از یک انتخاب سخت به تفریحی دلپذیر تبدیل بشه!

1- جوراب

  • بله درست میبینید! به هر حال انتخاب اول و حتی آخر هدیه روز مرد و هدیه روز پدر همه جوراب هست و ما هم نمیخوایم که سنت شکن باشیم! داشتن مجموعه ای از جورابهای نخی و خوشرنگ برای هر مردی خوشایند است. مخصوصا اینکه هر روز صبح مجبور نیست دنبال لنگه جورابش بگردد!
  • اینجا میتوانید ببینید چطور جوراب ها را به شکل دسته ای گل رز درآورید :))

2- ساعت مچی مردانه

3- یک جفت کتانی راحت

4- جای کارت چرمی

5- عینک آفتابی

6- ست کیف و کمربند و جاسوییچی

7- هندفری بلوتوثی

8- پیراهن مردانه

9- زیر پیراهنی رکابی و آستین دار

10- کیف پول

11- گوشی هوشمند و لوازم جانبی

12- ماگ های زیبا با جمله های چاپی جذاب

13- دمپایی مردانه طبی

14- ادکلن

15- ست اصلاح

16- ملزومات مورد نیاز ماشین

17- ابزار چند منظوره

18- ست لوازم بهداشتی و پیرایش مردانه

19- کتاب

20- لباس و لوازم ورزشی

21- آلبوم موسیقی

هدیه روز مرد
هدیه روز مرد

پیشنهاد 

  • می توانید اگر پدر یا همسرتان اهل دنیای مجازی است به عنوان هدیه روز مرد یا هدیه روز پدر برای او پستی در صفحه خود بگذارید و از زحماتش تشکر کنید.
  • اگر حس کردید پدریا همسرتان نیاز به کمک دارد و کارش عقب افتاده است و با دستان توانمندتان جلو می افتد درنگ نکنید و به عنوان هدیه روز مرد یا هدیه روز پدر به کمکشان بشتابید.
  • با توجه به اخلاق پدر یا همسرتان و سلیقه اش او را به یک رستوران و یا کافی شاپ دیدنی دعوت کنید.
کادو روز مرد
هدیه روز مرد

سخن آخر

 در بالا فقط به این فکر کردیم که چه کادوهایی مناسب این روز خاص هستند، فکر می‌کنم به اندازه کافی ایده برای کادو روز مرد و پدر معرفی شد، اما فراموش نکنید مهم‌ترین بخش در این روز خاص و بهترین هدیه روز مرد و پدر در کنار هم بودن و عشق ورزیدن به مردان زندگیمان است، قدر عزیزانمان را بدانیم و از تک تک لحظات در کنار آن‌ها استفاده کنیم به آنها عشق بورزید که عاشقی از هرچیز دیگر در دنیا با‌ اهمیت‌تر است.

🙂

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :