خرید هدیه برای کسانی که دوستشان داریم یکی از پرهیجان ترین تجربه‌های زندگی است. تصور چهره طرف مقابل هنگام باز کردن هدیه و شور و هیاهوی وصف نشدنی آن لحظه، همواره هنگام خرید هدیه جلوی چشمامونه و این کار را برای ما سخت‌تر و چالشی‌تر می‌کند. ما دوست دارید خاص‌ترین و بهترین هدیه ممکن را به عزیزانمان  تقدیم کنیم اما نمی‌دانیم که بهترین و خاص‌ترین هدیه برای آن‌ها ه چیزی میتونه باشه به همین دلیل برای یک تولد ساده نیز بارها از خود می‌پرسیم، «کادو تولد چی بخرم؟». دلیل  این همه نگرانی، ترس از بی‌توجهی و مورد قبول واقع نشدن هدیه است که مهم‌ترین دغدغه‌ خرید هدیه برای دیگران محسوب می‌شود. یک هدیه خوب و با ارزش و بادوام می‌تواند به تمام نگرانی‌های ما پایان بدهد.حتما می‌پرسید مثلا چه هدیه‌ای؟ پیشنماد ما به شما، زیورآلات طلا است! دادن هدیه دادن طلا به عزیزانمان  بهترین ایده برایخوشحال کردن آن‌ها است. اما صبر کنید، دادن یک قطعه طلا مناسب هدیه یا طلا کادویی به تنهایی برای غافل‌گیر کردن عزیزانتان کافی نیست. بهتر است این هدیه با ارزش را به  شیوه ای خاص‌ به آن‌ها تقدیم کنیم. البته بدلیجات هم از نظر زیبایی کم از طلا و جواهر ندارند ولی مدت عمرشان کمتر است اینگونه هدایا غالبا برای خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد ، اگر شما نیز قصد دارید هدیه ارزشمند و خاطره انگیزی به عزیزتان بدهید این انتخاب بهترین گزینه است ،

برای آگاهی از نکات مربوط به این موضوع با کادوتینا همراه باشید.

یک قطعه طلا مناسب هدیه یا طلا کادویی به تنهایی برای غافل‌گیر کردن عزیزانتان

مزیت های هدیه دادن طلا

طلا یک هدیه منحصر به فرد، ارزشمند و  نمادین در تمام فرهنگ‌ها همچنین در فرهنگ ایران  و زمان‌ها و نشانه عشق و محبت، تحسین یا قدردانی بوده است. در سال ۲۰۱۵، مجله تایم سه عنصر ضروری را برای مقبول واقع شدن یک هدیه معرفی کرد. طبق تحقیقات این مجله عناصر یک هدیه‌ی مناسب عبارتند از سخاوت، بینش و تاثیر عاطفی. جالب است بدانید که طلا به طرز شگفت‌انگیزی، هر سه عنصر را در بر می‌گیرد. به همین دلیل کادو دادن طلا، یک هدیه ارزشمند و مقبول در میان عموم مردم به حساب می‌آید. ویژگی و عناصر زیر از مهم‌ترین مزیت‌های هدیه دادن طلا است.

  1. سخاوت
  2. بینش
  3. تاثیر عاطفی
  4. قدرت نقدینگی
  5. اطمینان
  6. قدردانی

راز هدیه دادن طلا

شما میتوانید با رزرو یک میز رستوران یا کافه و قرار دادن جعبه پیچیده شده از یک قطعه طلا مناسب هدیه یا طلا کادویی در کنار غذا و نور شمع، هدیه خود را تقدیم عزیزانتان کنید. اما واقعا این کار تا چه حد  می‌تواند الهام‌بخش لحظاتی نادر و ناب باشد؟ اگر طرف مقابل شما بارها با همین شیوه غافلگیر شده باشد چه؟ آیا در این صورت هدیه شما و نحوه تقدیم کردن آن، باز هم خاص است؟ ما پیشنهادهای بهتری را برای شما در نظر گرفته‌ایم، آن‌ها را در ادامه بخوانید.

پنج ایده جذاب به هنگام هدیه دادن طلا به عزیزانتان

1.هدیه دادن طلا توسط یک فرد غریبه 

فرد گیرنده هدیه انتظار دارد که از شما هدیه را دریافت کند، از این رو شما با تحویل هدیه بوسیله یک شخص ناآشنا، روند منطقی تفکر او را بهم می‌زنید و این موضوع می‌تواند باعث غافلگیری و شکل‌گیری یک رویداد غیرتکراری شود.

2. استفاده از جعبه های توخالی در هم

بسته‌بندی جعبه‌های توخالی و ایجاد کمی ناراحتی می‌تواند جذابیت دریافت یک هدیه طلا یا طلا کادویی را چند برابر کند؛ بخصوص اگر شما سابقه خوبی در هدیه دادن به دیگران نداشته باشید. فریب دادن طرف مقابل و ایجاد بذر ناامیدی (شاید حتی خشم!) که به سرعت به شادی تبدیل می‌شود.

3.ترسیم یک نقشه برای سورپرایز

این ایده کمی پیچیده‌تر و پر زحمت‌تر از دو ایده قبل است و نیاز به همکاری تیمی دارد، اما هیجان آن بیشتر از روش‌های دیگر است. در این روش به جای تقدیم هدیه طلا در قالب یک جعبه پیچیده شده، شما یک پاکت‌نامه حاوی اولین سرنخ مربوط به محل قرارگیری هدیه را به طرف مقابل می‌دهید. شما فقط می‌توانید چند سرنخ داشته باشید و با یک ماجراجویی طولانی در سراسر خانه یا حتی در کل محله فرد را سردرگم کنید.

4.پیداکردن هدیه در یک مکان عجیب

به جای دادن مستقیم هدیه طلا به عزیزانتان، می‌توانید آن‌ها را به شکل غیره منتظره با هدیه رو به رو کنید. طلای کادویی خود را چه با بسته‌بندی یا بدون بسته‌بندی در جایی که می‌دانید طرف مقابل روزانه به آن‌جا سر میزند، مثلا داخل کابینت دارو، داخل جعبه تنقلات یا کیف شخصی فرد قرار دهید.

5.دادن هدیه طلا در یک مکان خاص و به یادماندنی

به مکان‌های ویژه و خاطره‌انگیزی که دارای معنی منحصر به فردی برای شما و طرف مقابل هستند، فکر کنید. دادن هدیه در این مکان‌ها، ‌خاطره خوش قدیم شما را دوباره زنده می‌کند و بار عاطفی طلا کادویی شما را چند برابر می‌سازد.

5 ایده جذاب برای هدیه دادن طلا به عزیزانتان

طلا و زیورآلات گرانبها،‌ ارزش یک قدم تلاش بیشتر را برای ایجاد یک خاطره‌ی بی‌نظیر دارند. پس تعلل نکنید و یک قطعه طلا مناسب هدیه را خریداری کنید تا با یکی از ایده‌‌های بالا به خاص‌ترین شکل ممکن آن را به عزیزانتان هدیه نمایید.

یکی از سایت های خوب برای خرید digizarga است .

با کادوتینا بهترین انتخابات را داشته باشید.

 

5/5 (1 Review)
اشتراک گذاری با :