نکاتی که خوب است راجع به سورپرایز کردن بدانید

سورپرایز کردن یکی از کارهایی است که بر خلاف عادات همیشگی انجام می شود .این کار می تواند هدیه دادن یک کتاب در روزی معمولی باشد؛یا گرفتن تولدی مجلل چند روز پیش از تولد شخص. همانطور که می دانید سوپرایز کردن می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. از جمله تحت تاثیر قرار دادن شخص مقابل، ارزش قائل شدن برای او و چندین مورد دیگر. قصد شما هرچه که باشد، باید نکاتی را در خصوص سوپرایز کردن افراد بدانید. ما در این بخش از سایت کادوتینا قصد داریم نکاتی را در این خصوص به شما متذکر شویم.پس در صورتی که به این موضوع علاقه مندید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

با توجه به مطالبی که در بالا گفتیم افراد اهداف گوناگونی برای سوپرایز کردن دارند.اما گاها پیش می آید با واکنش های تند و دور از انتظار طرف مقابل رو به رو می شوند.به راستی چرا این اتفاق می افتد؟چرا برخی افراد هنگام غافلگیر شدن خوشحال می شوند اما برخی به تندی واکنش نشان می دهند؟ پاسخ این سوال به غیر از ویژگی های فردی به نحوه سوپرایز کردن افراد نیز مربوط می شود.بدین صورت که اگر شما نحوه درستِ غافلگیر کردن را ندانید، ممکن است کاری کنید ( برخلاف میل اصلی تان ) که طرف مقابلتان بسیار ناراحت شود.ما در زیر چند نکته مهم در این خصوص را مورد بررسی قرار می دهیم و امیدواریم با به کارگیری این نکات لحظات بهتری را برای فرد مورد نظرتان فراهم کنید.

1. شرایط را بسنجید!

سورپرایز کردن همسرتان
شرایط مناسب را برای سورپرایز کردن انتخاب کنید

یکی از نکاتی که در خصوص سورپرایز کردن افراد باید به آن توجه کنید، شرایط فرد است.انسان ها با توجه به شرایطی که در آن دارند، واکنش های متفاوتی را نشان می دهند.تصور کنید شخصی به تازگی یکی از عزیزان خود را از دست داده است. چیزی که او از اطرافیان خود انتظار دارد، همدردی با او و کمک به او در شرایط دشوارش است. اما اگر شما بدون درک شرایط اقدام به سورپرایز کردن شخص کنید؛ مطمئنا با واکنش تندی از سوی او رو به رو خواهید شد.چراکه فرد کار شما را بی احترامی و اهمیت ندادن به شرایط کنونی خود می داند.با توجه به مثال بالا دریافتید در صورتی که درک درستی از شرایط نداشته باشید ( هر چند نیتتان خوب باشد )، با واکنش تندی از سوی طرف مقابلتان رو به رو شده و حتی ممکن است به رابطه تان لطمه وارد شود.

2.شخصیت ( روحیات ) فرد را بشناسید!

سورپرایز کردن عشقتان
شناخت کامل روحیات فرد برای سورپرایز کردن

مطمئنا سورپرایز کردن برای هر شخصی لذت بخش نمی باشد.با شناخت روحیات فرد می توانید به سادگی او را خوشحال کنید.البته در نظر داشته باشید این مورد در افراد مختلف یکسان نیست و تفاوت دارد.با این وجود راهی که برای شناخت روحیات فرد طی خواهید کرد، ممکن است با مشکلاتی همراه باشد.برای مثال شما باید از وقت خود بگذارید و برای تحقیق به دوستان فرد مراجعه نمایید.همچنین برای اطمینان از صحت برخی اطلاعاتی که به آن شک دارید، از فرد در این خصوص ( طوری که متوجه نشود قصد سوپرایز کردنش را دارید ) سوال بپرسید.در زیر مثالی ذکر کرده ایم که امیدواریم در درک بهتر این موضوع کمکتان کند. فرض کنید شخصی دارای ترس از اجتماع می باشد، اما شما بدون توجه به این موضوع برای او جشن تولدی بزرگ ترتیب می دهید تا به خیال خودتان او را غافلگیر کنید.
تصور کنید فردی که دچار ترس از اجتماع است چه حالی می شود هنگامی که با آن جمعیت عظیم بدون هیچ مقدمه ای مواجه می شود.این تجربه نه تنها برای او لذت بخش نیست، بلکه ممکن است به یکی از بدترین تجربه های زندگی اش تبدیل شود.با توجه به مثال بالا امیدواریم از این پس برای سوپرایز کردن افراد، به روحیات آن ها توجه بیشتری بکنید.

3.محیط مناسب را پیدا کنید!

سورپرایز کردن دوست صمیمیتان
در یک محیط مناسب هدیه را به او بدهید

یکی دیگر از مسائلی که در رابطه با سوپرایز کردن افراد وجود دارد، یافتن محیطی مناسب می باشد.حتما شما هم در فیلم های هالیوودی با صحنه هایی مبتنی بر خواستگاری افراد رو به رو شده اید.برخی از این خواستگاری ها ( که نوعی سوپرایز به حساب می آیند ) در فضایی رمانتیک انجام می شوند؛برخی نیز ترجیح می دهند در مکان های عمومی این کار را انجام دهند.در خصوص مورد اول حرف زیادی نداریم اما مورد دوم اشکالی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
اول اینکه خواستگاری کردن به منظور پیشنهاد به یک فرد جهت گذراندن باقی عمرش با شماست.به همین جهت چه دختری را می شناسید که خواستگاری در فضایی شاعرانه را به خواستگاری در خیابان ترجیح ندهد.البته این به معنای پر توقع بودن دختر نیست و عده زیادی از دختران هستند که این موضوع برایشان اهمیت چندانی ندارد.با این وجود پیشنهاد ما به شما در رابطه با موضوع بالا این است که اگر خواهان زندگی پایدار هستید بهتر است این موضوع را از همان ابتدا به طرف مقابلتان نشان دهید.

با عمل کردن به نکاتی که در بالا به آن ها اشاره شد، می توانید تجربه ای لذت بخش در رابطه با سوپرایز کردن افراد داشته باشید.همچنین در صورتی که نکته دیگری علاوه بر نکات بالا در ذهنتان وجود دارد، در بخش نظرات حتما ما را مطلع کنید. ممنون از اینکه تا پایان این بخش از سایت کادوتینا همراه ما بودید.

با کادوتینا بروز باشید و هدایای متفاوت و خاصی را تهیه کنید.

نظرات و تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.کادوتینا فروشگاه هدیه خاص 

یا از طریق اکانت  اینستاگرام ما را دنبال کنید.

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :