چرا دستبند چرم طبیعی؟

یکی از اکسسوری های مشترک بین بانوان و آقایان، دستبند چرم است. دستبند چرم مردانه اخیرا در میان جوانان بسیار محبوب شده است ، جذاب و همه کاره است و شما می‌توانید به راحتی با استایل‌های روزمره آن‌ها را هماهنگ کنید.
خوشبختانه تنوع دستبندهای چرم و استفاده از آنها رواج پیدا کرده وارد بازار شده است. با این حال سوال اساسی اینجاست که آیا هر نوع دستبند چرم می تواند مناسب باشد؟ اصلا چرا توصیه می کنیم از دستبند چرم استفاده کنیم و منظورمان دقیقا چه نوع چرمی است؟

اما با این حال بسیاری از آقایان نمی دانند که انتخاب دستبند چرم باید با دقت انجام شود.با کادوتینا همراه باشید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

تاریخچه دستبند چرم

تحقیقات نشان می دهد که از زمان های دور انسان ها از پوست حیوانات برای استفاده های روزمره شامل لباس ،سرپناه ،رو انداز و زیرانداز استفاده میکرده !در شواهدی هم آمده است که برای جداکردن افراد در قبیله ها و شناسایی آنها از دستبند های چرم استفاده میکرده اند اما هنوز نمیتوان به صورت حتمی گفت که تاریخچه ی دستبند از کجا آمده است !

در دورانی نیز سربازان از دستبند های چرم برای رتبه های سربازی و نشان ها استفاده میکردند.

هنگام خرید دستبند چرم این نکات را در نظر داشته باشید

 دستبندهای چرم تنوع زیادی دارند که باتوجه به طرز استخوان بندی افراد و موقعیت اجتماعی آن ها انتخاب می‌شوند.
دستبند چرم باریک و پهن مناسب افرادی با مچ دست بزرگ و دستبندهای نازک برای افرادی است که مچ دست باریکی دارند.

دستبندچرم را متناسب با رنگ پوست انتخاب کنید

رنگ پوست سفید: موقع انتخاب دستبند چرم توصیه می‌شود افراد دارای رنگ پوست روشن از چرم های قهوه ای و زرشکی که نشانه ی استحکام و قدرتمندی،عملگرا بودن و آرامش  است استفاده کنند.
رنگ پوست تیره: چرم مناسب برای رنگ پوست های تیره چرم مشکی یا قهوه ای پررنگ که نشان دهنده استحکام ،قدرت،مرموز بودن ،سلطه است استفاده کنند.

توجه داشته باشید که آقایان معمولا تمایل بیشتری به رنگ چرم تیره دارند. زیرا به آن ها حس ابهت می‌دهد. پس گاهی می‌توان سلیقه شخصی هر فرد را در اولویت نسبت به رنگ پوست او قرار داد.

برای ایجاد تعادل در استایل خود، بهتر است رنگ دستبند چرم را با سایر اکسسوری‌ها از قبیل: کمربند، بند ساعت و … هماهنگ کنید.

انواع دستبند چرم مردانه

دستبند‌ها معمولا به سه دسته تقسیم می‌شوند:
  • دستبند‌های پهن
  • دستبند‌های باریک
  • دستبند‌های طرح دار
دستبند چرم مردانه پهن، معمولا برای موقعیت‌های غیر رسمی کاربرد دارد و برای افراد با مچ دست متوسط و بزرگ مناسب هستند. این مدل دستبند‌ها معمولا از دوام بیشتری نسبت به دستبند‌های باریک برخوردار هستند.
در هنگام استفاده از دستبند‌های پهن، اطمینان حاصل کنید که آستین‌های پیراهن خود را بالا زده باشید!

دستبند چرم مردانه را به کدام دست ببندیم؟

چپ یا راست؟
در صنعت مد فشن و پوشاک قاعده از پیش تعیین شده‌ای برای این موضوع وجود ندارد. اما اگر شما ساعت خود را معمولا در دست چپ می‌بندید، بهتر است برای جلوگیری از از ایجاد خراش بر روی ساعت ، دستبند چرمی خود را بر روی دست راست ببندید.
با وجود این برخی از مردم ترجیح می‌دهند که دستبند خود را همراه با ساعت بر روی یک دست ببندند.

روش های مراقبت از دستبند چرم مردانه

هنگامی که یک دستبند چرم خریداری میکنید مهم است که نکات نگهداری آن را بیاموزیم.
دستبند های چرم بع علت اینکه با پوست تماس مستقیم دارند در طول زمان آلودهه میشوند وحتی ممکن است بوی نامطبوعی بگیرند در این قسمت اصول تمیز کردن و نگهداری دستبند چرمی را میکوییم .

باید بدانید که با دستبند چرم هرگز دوش نگیرید چون به مرور زمان حتما چرم آن آسیب میبیند.

برای تمیز کردن از یک پارچه استفاده کنید تا گرد و غبار یا سایر آلودگی ها را از روی دستبند پاک کنید.چند قطره صابون مایع و آب آغشته کنید و بر رویهر دو سطح دستبند با حرکات دورانی و ملایم بکشید ،با یک پارچه ی نرم دار دیگر باقی مانده صابون را از روی دستبند پاک کنید.دستبند را روی یک حوله قرار دهید تا خشک شود .

برای خرید بر روی عکس کلیک کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

سخن پایانی:

شما باید در هنگام خرید دستبند چرمی، به طبیعی یا مصنوعی بودن چرم آن توجه داشته باشید. همین موضوع ساده در قیمت دستبند چرمی بسیار تأثیرگذار است و می تواند تفاوت های بسیار زیادی را ایجاد کند.

سعی کنید به هیچ عنوان از دستفروش ها یا مغازه های غیر معتبر، دستبند چرمی نخرید. این دسته از فروشگاه ها عموماً دستبندهای باکیفیتی را ارائه نمی کنند. قطعاً دستبند چرمی خریداری شده از یک فروشگاه معتبر می تواند هم شیک تر و هم باکیفیت تر باشد.
فروشگاه های معتبر ارائه دهنده انواع دستبند چرمی اطلاعات کامل و دقیقی از دستبند را در اختیار شما قرار می دهند تا با دیدی باز نسبت به خرید آن اقدام کنید.

کادوتینا را در اینستاگرام دنبال کنید.

                   کلیک کنید!
0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :