خرید ماگ و لیوان

امروزه وسایل دکوری جایگاه به خصوصی در دکوراسیون داخلی منازل دارند و بیشتر افرادی که به دکوراسیون خانه ی خود بیشتر توجه میکنند از بهترین وسایل ها برای دکور خانه ی خود استفاده میکنند. یکی از وسایل های دکوری که هم به عنوان وسایل دکوری میتوانید از آن استفاده کنید و هم از کاربرد های مختلف آن در خانه استفاده کنید قبل از خرید هرچیزی باید قبلش اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید.ماگ یکی از بهترین وسایل دکوری است اما ماگ چیست؟
نوعی فنجان است که اغلب برای نوشیدنی‌های گرم نظیر چای، قهوه، شیرداغ و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ماگ‌ها عمدتا حجم و گنجایش بالاتری نسبت به سایر ظروف مشابه دارند و همچنین یک دسته برای راحتی استفاده روی آنها طراحی می‌شود.
این ها معمولا ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد که این مقدار دو برابر یک فنجان چای است. از نظر ظاهر، طراحی ماگ کاملا غیر رسمی است و به عنوان یک وسیله شخصی از آن استفاده می‌شود. ماگ‌ها کمتر در شرایط رسمی کاربرد دارند. ماگ یک فنجان با دسته است که معمولا بزرگتر از فنجان است
در گذشته کمتر از ماگ استفاده میکردند امروزه ماگ ها جایگاه ویژه ای در دکوراسیون خانه دارند و دلیل آن این است که میتوانید هرچیزی که میخواهید روی ماگ چاپ کنید.
اما جنس ماگ از چیست؟ از نظر جنس به چند دسته تقسیم میشوند که هرکدام کاربرد مختلفی دارد جنس ماگ ها از پلاستیک سرامیک و چوب, فلز,کریستال است.بیشتر افراد از جنس سرامیک آن استفاده میکنند بدلیل وزن مناسب و ظاهر زیبایی که دارند طرفدار زیادی دارند.

چگونه ماگ مناسب را انتخاب کنیم ؟

معمولا انتخاب ماگ به سلیقه ی شما بستگی دارد اما اگر میخواهید بهترین را انتخاب کنید سعی کنید از جنس سرامیک آن استفاده کنید ماگ ها به تنهایی ظاهر زیبایی ندارند میتوانید با چاپ عکس دلخواه روی آن ظاهر آن را زیبا و شیک کنید. معمولا از آنها برای قرار دادن در دکور خانه میخرند اما بیشتر افراد از آن برای نوشیدنی های گرم مثل قهوه و چای نیز استفاده میکنند افراد کمی در اداره ها از ماگ استفاده میکنند اما اگر دوست داشته باشید میتوانید برای استفاده شخصی و در اداره ها استفاده کنید. در این پست از سایت کادوتینا مدل ماگ های  زیبا و شیک  همراه با شکلات ها در یک جعبه ی زیبا قرار داده ایم میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب و خرید کنید.

سورپرایز

ماگ سرامیکی،هدیه،کادو

پک هدیه مردانه

 

برای دیدن هدیه های هیجانی با ما در کادوتینا همراه باشید .

یا از طریق اکانت ما در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 و کلی هدیه های خاص و هیجانی ببینید و بخرید …

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :