کادو به عشقم چی بدم؟

همه ما در زندگیمان کسانی رو دوست داریم. گاهی اوقات به مناسبت های مختلف برای خوشحال کردن آنها میخواهیم کادویی بهشون بدیم.حالا بهترین کادو چیه ؟ اونم برای کسی که خیلی دوسش داریم و می خوایم این رو با کادو دادنمون بهش بفهمونیم. این کادو می تونه به مناسبتهای مختلف مثل جشن تولد، سالگرد ازدواج، سالگرد آشنایی، ولنتاین و یا امثال این ها باشه.مطالب زیر شاید بتونه برای شما که قصد تهیه یک هدیه رو دارید اونم برای عشقتون ، خیلی موثر باشه.

کادو به عشقم چی بدم؟

در انتخاب یک هدیه به عشقمون  باید به نکاتی توجه کنیم:

شاید به نظر شما یک کتاب برای طرفتون هدیه مناسبی به نظر برسه  ولی مهم تر از اون انتخاب این کتاب است که دقت زیادی میخواهد.

عاشق باشید : شاید اول  ازو همه تهیه یک هدیه کار راحتی به نظر بیاد و اولین چیزی که به نظر خوبه رو برای هدیه دادن انتخاب کنید ولی اگر عاشق طرفتون باشید خود به خود شوق و سلیقه شما باعث میشه که بهترین هدیه رو انتخاب کنید.

هدیه شما اولا نشون دهنده شخصیت شماست و دوما ارزشی که برای طرفتون قائل می شید رو نشون میده پس با دقت انتخاب کنید.

هیچ وقت کادوی گران قیمت نمی توند بهترین هدیه باشد : این امر بی دلیل باعث بالا رفتن سطح توقع طرفتون میشه و اگر روزی شما به مناسبتی کادوی مورد علاقه اش رو که ممکن بسیار گران بها هم باشه تهیه نکنید عشق اون نسبت به شما کم رنگ خواهد شد.این به این معنی نیست که اون  به خاطر پول و یا کادوهاتون شما رو دوست داره بلکه خودتون این طوری بهش فهموندین و سطح توقع اون رو بیش از اندازه کردید.

طرف مقابلتون رو کاملا بشناسید : هر چه کادوی شما به سلیقه طرفتون نزدیک تر باشه کادو جذابیت بیشتری براش خواهد داشت. مثلا چیزایی مانند رنگهای مورد علاقه اش و شناخت طبع اون و دونستن اینکه اون از آرام و خلوت بودن بیشتر خوشش میاد و یا از شلوغی و یا از. توجه به این نکات باعث میشه خیلی راحتر به بهترین هدیه دست پیدا کنید.

شناخت کامل افراد
در مورد هدیه که می خواهید بدهید فکر کنید

راجب هدیه ای که میخواهید بدهید خوب فکر کنید : آیا کارایی برای طرفتون داره ؟ مطابق با سلیقه اش است؟ در سطح فکری اون قرار داره؟

کادویی تهیه کنید که  که بسیار مورد استفاده اش باشه تا هر وقت ازش استفاده میکنه به یاد شما بیوفته. شما هم ازش بپرسید که از اون کادو خوشش اومده و یا ازش استفاده می کنه؟

فراموش کنید برای کسی دیگه ای میخواهید چیزی بخرید نه خودتون : بعضی موقع ها آدم فراموش میکنه که طرفشون باید از این کادو خوشش بیاد نه فقط خودشون.معمولا دختر ها به ظرافت و زیبایی کادویی که میگیرند بیشتر دقت میکنند و پسر ها هر چند ممکن است به زیبایی توجه داشته باشند البته نه به اندازه دختر ها ولی اصلی ترین چیز برای آنها کارایی آن هدیه برایشان است.مثلا اگر کتابی را به یک دختر هدیه دهید. موضوع کتاب ، نام نویسنده ، سبک ( طرز نگارش ) نویسنده و حتی جلد کتاب و تاریخ نشر کتاب می تواند برای او اهمیت زیادی داشته باشد.ولی اگر کتابی را به یک پسر هدیه دهید اولین چیز مهم برای او کارایی آن کتاب و شاید بعد از آن موضوع و حتی قمیت آن کتاب باشد.

دقت کنید که برای کسی دیگر می خواهید چیزی بخرید نه خودتون

کادوپیچی کادوتون خیلی مهمه : اگر توانسته اید کادو مورد نظر رو تهیه کنید با بی حوصلگی اونرو کادوپیچ نکنید. میتوانید مقالات قبلمارو برای نحوه ی کادوپیچی حتما بخوانید. سلیقه و خلاقیت خودتون رو به کار ببرید و یک کاغذ کادو که مطابق با رنگ مورد علاقه طرفتون هست رو برای کادوپیچ کردن تهیه کنید و البته بهتر است قبل از آن چند خطی با دست خط خودتان روی کاغذی نوشته و در درون آن قرار دهید. جملات زیبا بکار ببرید.

خودتون رو برای کادو دادن آماده کنید : در نهایت وقتی بهترین کادو رو به بهترین شکل کادو پیچ کردید برای دادن اون به طرفتون خودتون رو آماده کنید و حتما در هنگام دادن آن لبخند بزنید.

خوب حالا توی این قسمت چندتا از کادوهایی که طرفدار زیاد دارند رو براتون میگیم شاید ایده های جدیدی رو توی ذهنتون ایجاد کنه:

هدایای پر طرفدار :

– درست کردن هدایای دست‌ساز

ایده هایی برای درست هدایای دست ساز برای عشقان .برای تهیه هدیه‌ عاشقانه می‌توانید از مهارت‌ها و خلاقیت خودتان هم استفاده کنید. می‌توانید از آموزش‌های آنلاین نیز کمک بگیرید. در زیر، چند نمونه از هدایایی که می‌توانید خودتان آنها را درست کنید آورده شده‌:

  • اگر هنرمند هستید، می‌توانید یک نقاشی از چهره‌ی شریک‌زندگی‌تان یا هر تصویر زیبای دیگری بکشید و به او هدیه کنید؛
  • اگر هنرهای دستی بلد هستید، یک کارت فانتزی با تور، مهره، طرح‌های کاغذی یا هر نوع لوازم دیگر تهیه کنید؛
  • اگر در هنرهای ادبی مانند شعر یا نثر سررشته دارید، احساس‌تان را با شعر، نامه‌ی عاشقانه یا نظایر آنها بیان کنید و بنویسید؛
  • اگر مهارت‌های کامپیوتری دارید، یک کارت طراحی و خودتان آن را چاپ کنید. حتی می‌توانید یک انیمیشن عاشقانه درست کنید و آن را از طریق ایمیل برایش بفرستید.

کارت هایی که خودتان میسازید بیشتر از کارت‌های آماده ارزش دارند. زیرا هر چقدر پیام‌تان شخصی‌تر و از دل برآمده باشد، بیشتر به دلِ طرف‌ مقابل می‌نشیند؛ حتی اگر هزینه‌ی چندانی هم برایش نپرداخته باشید.

طراحی کارت پستال
طراحی یک کارت

-گل

برای خوشحال کردن معشوقه تان بـه هیچ وجه نباید گل رز را فراموش کرد. بـه جرات میتوان ادعا کرد، اگر تمام هدایای جهان را دریک سمت ترازو بگذارید، یک دسته گل، یا حتی یک شاخه گل می تواند با آن‌ها برابری کند. لطیف‌ترین موجود زندگیتان را هیچوقت از لطیف‌ترین محصول طبیعت محروم نکنید.

-شکلات

هدیه مورد علاقه همه، شکلات!

اینکه فکر کنیم هدیه دادن شکلات فقط مخصوص روز ولنتاینه، تصوری اشتباهه. شکلات به دلیل خواص طبیعیش باعث ایجاد حس شادی در انسان ها میشه و بنابراین به هر بهانه ای به هم دیگه شکلات هدیه بدید!. این روزها برندهای متفاوتی شکلات هایی با طعم ها و طراحی های متفاوت مطابق با سلیقه شما تولید میکنند. شکلات ها برای مناسب‌های متفاوت مثل سالگرد ازدواج، تولد و ولنتاین میتوانید تصویری خاطره انگیز انتخاب کنید و یا جمله ای زیبا رو سفارش بدید تا روی شکلات ها حک بشن. برای سفارش از کادوتینا باید یک هفته قبل سفارش بدید. قیمت شکلات های سفارشی با توجه به تعداد اونها و برندی که انتخاب میکنید متغیره.

شکلات های کادوتینا
انواع برند های شکلات در کادوتینا

امیدوارم این مطالب تونسته باشه گره از کاری باز کرده باشه!

با کادوتینا همراه باشید.

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :