ایده های جذاب و خاص هدیه تولد برای بهترین و صمیمی ترین دوست

بهترین دوستان ما، یک جای مخصوص را در قلبمان به خودشان اختصاص داده اند که این جایگاه همیشگیست.همه ما دوست داریم که توانایی این را داشته باشیم تا هدیه ای به بهترین دوستمان بدهیم که خلاقانه و پر از مفهوم و همچنین خاطره انگیز باشد تا وقتی آن را میبیند به خاطرات باهم بودنمان فکر کند.همچنین میخواهیم هدیه ای که به بهترین دوستمان میدهیم آنقدر خاص باشد که میزان علاقه و محبتمان را به او نشان دهد و بر اینکه چقدر رابطه صمیمی است تاکید کند.در این مقاله میخواهیم چند ایده جذاب هدیه تولد برای بهترین دوست را با شما به اشتراک بگذاریم.

1-جواهرات خاص

یکی از خلاقانه ترین و جالب ترین راه های هدیه دادن این است که گردنبندی تهیه کنید که بتوانید درون آن یک عکس دو نفره از خودتان قرار دهید.با این کار میتوانید میزان علاقه تان را به او نشان دهید همچنین باعث میشوید که او همیشه یک عکس دونفره از خودتان را به همراه داشته باشد.

جواهرات خاص برای بهترین دوست
جواهرات خاص

2-ماگ های دوستانه

به عنوان هدیه تولد، برای صمیمی ترین دوستتان ماگ مخصوص خودش را تهیه کنید.شما میتوانید دوتا ماگ سفید بخرید و روی هر کدام از آنها نصف یک قلب را طراحی کنید که وقتی کنار هم قرار میگیرند یک قلب کامل را تشکل بدهند. همچنین در بقیه فضای سفید ماگ چیزهایی بنویسید که یادآور خاطرات قدیمی شماست.ماگ هایی بسازید که انگار به یکدیگر نگاه میکنند و از دیدن همدیگر خوشحالند.

ماگ های خاص و دوستانه
ماگ های دوستانه

3-بطری جادویی

میتوانید یک بطری شیشه ای بردارید و درون آن را از لاک های خوشرنگ و متنوع پر کنید. هم چنین چیزهایی که دخترانه هستند و به دل مینشینند را در آن قرار دهید و روی شیشه را با نوشتن جمله های محبت آمیز و چسباندن کاغذ های رنگی تزیین کنید. لاک برای دختر ها هدیه ای بی نظیر است.

بطری جادویی با محتوای جذاب
بطری جادویی

4-شمع های خاطره انگیز

کمتر کسی هست که شمع دوست نداشته باشد.شمع در همه خانه ها هست و برای بیشتر مناسبت ها استفاده میشود. روشن کردن آن در فضای خانه و اتاق فضای زیبایی را بوجود می آورد. میتوانید به عنوان هدیه به بهترین دوستتان، به او شمع هدیه بدهید. البته نه شمعی که فقط آن را خریده باشید! بلکه شمع را با خلاقیت و سلیقه خودتان تزیین کنید. طرح های زیبا و جذاب روی آن بکشید و هم چنین در کادوپیچ شیک و زیبا قرار دهید تا نشان دهنده سلیقه شما و هم چنین نشانه علاقه شما نسبت به او باشد.

شمع های خاطره انگیز برای بهترین دوست
شمع های خاطره انگیز

5-صابون اسطوخودوس

اسطوخودوس گیاهی خوشبوست که میتوانید آن را از عطاری ها تهیه کنید.تهیه صابون های خوشبو و مخصوص نیز میتواند ایده ای جالب به عنوان هدیه تولد باشد. چون دختر ها به زیبایی و لطافت پوست خود خیلی اهمیت میدهند، تهیه صابون های مخصوص که برای پوست شادابی می آورد هدیه جالب و خوبیست. صابون اسطوخودوس بهترین دوست خود را با تنها چند ماده تشکیل دهید. پایه صابون را ذوب کرده و در روغنهای اساسی اسطوخودوس مخلوط کنید. یک قالب سیلیکونی به هر شکل تهیه کنید و قبل از ریختن در مخلوط ذوب شده ، اسطوخودوس را در قسمت زیرین بپاشید. بگذارید به مدت 24 ساعت بنشیند ،صابون را از قالب بیرون بیاورید.صابون برای استفاده دوست شما آماده است.

صابون دست ساز اسطوخودوس
صابون اسطخودوس

6-لوازم آرایش دست ساز

لوازم آرایش را تقریبا همه دختر ها دوست دارند و از آن زیاد استفاده میکنند. بجای اینکه برای دوستتان از فروشگاه ها لوازم آرایش خرید کنید، خودتان دست بکار شوید! روغن نارگیل ، موم زنبور عسل و کره را روی اجاق گاز ذوب کنید. روغنهای ضروری را درون مخلوط ریخته و سپس برای استفاده آسان در گلدان های کوچکی قرار دهید.با این کار یک ماده آرایشی سالم و مخصوص دوستتان درست کرده اید.

لوازم آرایشی دست ساز برای بهترین دوست
لوازم آرایشی دست ساز

7-وسایل الکترونیکی

اگر قصد دارید کادوی دوست صمیمیتان را از میان وسایل الکترونیکی انتخاب کنید پیش از هرچیز نگران نباشید چون آن قدر حق انتخابتان گسترده است که سخت پسند ترین افراد هم کادوی مورد نظرشان را خواهند یافت. همچنین وقتی به وسایل الکترونیکی به عنوان کادو فکر می کنید تقریبا با هر بودجه ای می توان وسیله ای به درد بخوربرای دوستتان تهیه کنید.برای مثال خرید پاور بانک، دستبند های هوشمند و اسپیکر انتخاب های مناسبی هستند.

لوازم الکترونیکی به عنوان هدیه تولد
هدیه هوشمند

امیدواریم که از این ایده ها خوشتان آمده باشد و بتوانید از آنها استفاده کنید.منتظر ایده های جذاب دیگر از کادوتینا باشید.

ممنون از اینکه تا پایان این مقاله نیز با ما همراه بودید.

با کادوتینا بروز باشید و هدایای متفاوت و خاصی را تهیه کنید.

نظرات و تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.کادوتینا فروشگاه هدیه خاص

یا از طریق اکانت  اینستاگرام ما را دنبال کنید.

5/5 (2 Reviews)
اشتراک گذاری با :