ایده هدیه به همکار

گاهی اوقات هدیه خریدن برای همکار خیلی سخت و دشوار میشود. همکاران کسانی هستند که ما هر روز هفته و ساعات زیادی را با آنها میگذرانیم و گاهی با بعضی از آنها رابطه دوستانه و صمیمی داریم ،پس مطمئنا برای ما ارزش زیادی دارند و ما میخواهیم با خریدن یک هدیه با ارزش محبت خود را به آنها نشان دهیم.در این مقاله ما سعی میکنیم کهایده هدیه به همکار را با شما به اشتراک بگذاریم.امیدواریم که برایتان مفید باشد و از آنها استفاده کنید و لذت ببرید.

سبد کافئین

برای آن دسته از همکاران شما که نمیتوانند روز خود را بدون مصرف کافئین شروع کنند، یک سبد کافئین میتواند هدیه ای فوق العاده باشد! سبد را پر کنید از چای هایی که او دوست دارد با طعم های مختلف، هم چنین با قهوه و نسکافه و کافی میکس با برند های مختلف.حتی میتوانید با قرار دادن ماگ هایی کوچک درون سبد، استفاده کردن از این نوشیدنی هارا برای او راحت تر کنید.

سبد کافئین حاوی انواع قهوه ها و نوشیدنی ها
سبد کافئین

تقویم شخصی

اگر همکار خود را خوب میشناسید،برای او یک تقویم شخصی درست کنید و در آن مناسبت ها مهم را بنویسید. در آن عکس های مکان هایی که همکارتان دوست دارد را قرار دهید مثل شهر ها و کشورهایی که دوست دارد به آن ها سفر کند یا مکان های طبیعی که دوست دارد برود. اگر حیوان خانگی نگه داری میکند، از حیوان خانگی اش عکس در تقویم قرار دهید و این تقویم را طوری خاص درست کنید که به میز کار همکارتان جلوه ای خاص بدهد.

تقویم شخصی همراه عکس ها و یادداشت های خاص
تقویم شخصی

موس پد

اگر در محل کارتان از کامپیوتر و لپ تاپ استفاده میکنید، یک موس پد زیبا و با طراحی های خلاقانه میتواند هدیه ای خاص و جالب برای همکارتان باشد. طرح ها و نقش هایی که به استایل همکارتان میخورد و آنهارا دوست دارد را روی این پد طراحی کنید و به او هدیه بدهید. با این کار برای او هدیه ای درست کرده اید که همیشه از آن استفاده میکند.

موس پد مخصوص با طرح های خاص
موس پد

دفترچه یادداشت مخصوص

اگر همکار شما اهل یادداشت نکات در جلسات یا حین انجام کار است، برای او یک دفترچه یادداشت خاص طراحی کنید. طبق سلیقه و استایل او این دفترچه را درست کنید و طرح های خاصی روی آن بکشید که دوست داشته باشد تا همه جا از آن استفاده کند.

دفترچه یادداشت مخصوص با طرح های جذاب
دفترچه یادداشت مخصوص

کوکتل حمام

درست است که میتوانید برای همکارتان هدیه بخرید ولی درست کردن یک هدیه با ذوق و سلیقه خودتان ارزش بیشتری دارد و محبت شما را بیشتر القا میکند.درست کردن کوکتل حمام که در مقاله های قبلی روش ساخت آن را توضیح داده بودیم ایده ای جالب و دوست داشتنی برای هدیه به همکاراست.

کوکتل حمام دست ساز
کوکتل حمام

شمع های دست ساز

تقریبا همه شمع دوست دارند و از آنها در فضای اتاق و محیط های دیگر استفاده میکنند. میتوانید با آب کردن موم شمع و ریختن آن در ظرف های شیشه ای طرح دار و یا گلدان های شیشه ای کوچک یک شمع زیبا برای او درست کنید. میتوانید این شیشه هارا با روبان یا هرچیز زیبای دیگری تزئین کنید. همکار شما میتواند با قرار دادن این شمع روی میز کار یا داخل اتاقش از داشت آن لذت ببرد.

شمع های دست ساز برای همکار
شمع های دست ساز

باغچه های توی شیشه

اگر همکار شما اهل نگهداری از گل و گیاه است و از داشتن گیاه در اطراف خود لذت میبرد میتوانید با کاشتن یک گیاه زیبا مثل کاکتوس یا هر گیاه دیگر داخل شیشه و تزیین آن شیشه او را خوشحال کنید. او میتواند با قرار دادن این گیاه در فضای کار خود احساس شادابی و سرحالی کند و از داشت گیاه در اطراف خود لذت ببرد.

باغچه شیشه ای با گیاهان شاداب
باغچه شیشه ای

کتاب

کتاب بهترین هدیه ایست که میتوانید به یک نفر بدهید. مخصوصا اگر همکارتان اهل مطالعه و خواندن کتاب باشد، هدیه دادن کتاب به او ایده ای بسیار خوب است و بهتر است آن را خیلی خاص کادوپیچی کنید. ژانر مورد علاقه او را پیدا کنید و برایش کتاب متناسب با سلیقه اش بخرید.

کتاب هدیه ای بیاد ماندنی
کتاب

امیدواریم که از این ایده ها و پیشنهادات کادوتینا استفاده کرده باشید.کادوتینا در ادامه برای شما ایده های جذاب دیگری دارد که میتوانید آنهارا در نوشته های بعدی دنبال کنید.

ممنون از اینکه تا پایان این مقاله نیز با ما همراه بودید.

با کادوتینا بروز باشید و هدایای متفاوت و خاصی را تهیه کنید.

نظرات و تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.کادوتینا فروشگاه هدیه خاص

یا از طریق اکانت  اینستاگرام ما را دنبال کنید.

0/5 (0 Reviews)
اشتراک گذاری با :